جعبه مقوایی و تاریخچه شکل‌گیری
دسامبر 31, 2017
طراحی بسته بندی و اهمیت آن
دسامبر 31, 2017

اهمیت جعبه مقوایی در دنیای امروز

اهمیت جعبه مقوایی در دنیای امروز

اهمیت جعبه مقوایی در دنیای امروز

در فروشگاه‌های امروزی که فرصت هر کالا برای خودنمایی و جذب مشتری فقط چند ثانیه است، بی شک کالایی برنده رقابت است که جذاب و چشم نوازتر باشد. در واقع بسته‌بندی چهره و شخصیت کالاست و مشتری از طریق آن محصول را شناسایی می کند.در دنیای مدرن بسته بندی جعبه مقوایی با دو موضوع متمایز میگردد:

اول: فیزیک جعبه مقوایی: ارتباط خاص محصول با مشتری، با توجه به اندازه و شکل بسته‌بندی و نحوه چیدمان محصول و دیده شدن بهتر محصول در ویترین فروشگاه‌ها، می‌تواند باعث ایجاد انگیزه و شوق خرید در مشتری گردد.

دوم: گرافیک جعبه: اصولاً بدون توجه به گرافیک جعبه نمی‌توان محصول متمایزی در بازار عرضه نمود. طراحی و گرافیک بسته‌بندی در واقع نشانگر هویت و ارزش برند است. طراحان می‌توانند با توجه به امکانات هر مجموعه، طراحی‌های منحصر به فردی در قالب متالایز، یووی ، طرح‌های هفت رنگ، لوگو برجسته، روکش هایبرید و چندین پیشنهاد دیگر برای ترغیب بیشتر خریداران به مشتریان ارائه نمایند و ایفاگر نقش بازاریاب برای معرفی محصول آنان باشند.

ایجاد تمایز جعبه مقوایی در کامل پک

کاهش هزینه تمام شده در مرحله بسته‌بندی مشتری و تولید جعبه مقوایی با ظاهر متمایز سبب شده تا شیوه‌ای جدید در طراحی حاصل شده و مورد استقبال مشتریان قرار گیرد. خدمات کامل پک به همینجا کوتاه نشده و در مورد متالایز، رنگهای چاپی، برش های ویژه و بسیاری از نکات دیگر، تمایز لازم را در جعبه مقوایی ایجاد میکند.

صنایع چاپ و بسته بندی هارد باکس کامل پک
صنایع چاپ و بسته بندی هارد باکس کامل پک
شرکت صنایع چاپ و بسته بندی مجموعه کامل پک مجموعه ای کاملن مدرن و متمایز در زمینه تولید هارد باکس ، طراحی و خروجی انواع جعبه سخت با تمرکز به نیروی کار متخصص و کارآمد