Slide aaa

جعبه سخت نمادی فاخر در دنیای بسته بندی

معرفی خدمات کامل پک در زمینه هارد باکس و جعبه سخت مقوایی

کامل پک یکی از تولیدکنندگان جعبه های هاردباکس است که با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد که تجربه بالایی در زمینه هایی همچون طراحی گرافیک ، طراحی مهندسی محصول ، صادرات و توسعه بازار ، طراحی مراحل پیش تولید هاردباکس و جعبه سخت و سایر فعالیتها دارند، توانسته در تولید جعبه سخت مقوایی با موفقیت به پیش رود. در هر یک از خدمات کامل پک ، تخصص، سرعت و مهارت نهادینه شده تا جعبه سخت مقوایی نهایی تولید شده مورد تایید کارفرما باشد.

به طور کلی میتوان خدمات چاپ این مجموعه را در گروه های زیر دسته بندی کرد:

 محصولات سلولزي (انواع جعبه هارد باکس دستمال کاغذی) |   آرايشي بهداشتي (جعبه سخت مقوایی عطر و ادکلن و رنگ مو) |   دارويي (انواع جعبه های خمیر دندان، جعبه های دارویی ساده و صنعتی) |   فرآورده های پروتئینی (لیبل های خودچسب، کاور های غذایی، جعبه های لمینیتی) |   ميوه و سبزيجات |  نوشيدني (انواع سینی های دلستر، انواع جعبه های چند کاره و هاردباکس بهداشتی) | محصولات لبني | انواع قطعات خودرو (صنایع رادیاتور سازی و قطعات خودرویی) |  لوازم خانگي (جعبه های لمینیتی و هاردباکس خانگی و …) |  كارتن هاي آمريكايي ۳ و ۵ لا |  كارتن هاي مصرف عمومی ساده |  كارتن هاي نخ دار آسان بازشو

هم اکنون برای ثبت سفارش اقدام کنید

طراحی گرافیک بسته بندی

از ایده تا اجرا


طراحان گرافیک مجموعه کامل پک، همواره ایده هایی بروز با توجه به نیاز بازار را برای شما ارایه میکنند. رنگ بندی و دیزاین مناسب همواره عاملی موثر در فروش محصول شماست.

طراحی مهندسی محصول

طراحی ساختار بسته بندی


یکی از فعالیت های مهم مجموعه کامل پک، اجرای ساختار بسته بندی مناسب با نوع کالا و تیراژ آن است. هر بسته بندی با توجه با ساختاری مناسب طراحی، تولید و پیشنهاد میشود.

مشاوره کارشناسی

ایده هایی پیش از طراحی


مشاوران و کارشناسان کامل پک همواره پیش از تولید، پیشنهاداتی را در مورد دیزاین بسته بندی، ساختار و دایکات به مشتری ارایه میکنند تا روند تولید از کیفیت بالایی برخوارد باشد.

صادرات و توسعه ی بازار

برندینگ محصولات در بازار


افزایش سهم فروش و حضور موثر در بازار های جهانی نیازمند برنامه ریزی برندینگ کالا است. مشاورین کامل پک همواره خدمات برندینگ و فروش محصول را ارایه میکنند.

بازاریابی و فروش

ساختاری منسجم در محصول


فروش قلب تپنده ی سازمان شماست. بعد از تولید جعبه، پیشنهاداتی راجع به نحوه فروش، ارایه محصول و تولید مجدد برای کسب سهمی از بازار به کارفرما ارایه میشود.

تولید جعبه هاردباکس

ساخت جعبه های متنوع


تنوع تولید و کیفیت خوب یک معیار برای انتخاب تامین کننده ی مناسب می باشد. در کامل پک، انواع مختلفی از جعبه های هارد باکس جهت تولید به کارفرما ارایه میشود.

هارد باکس و تولید جعبه سخت مقوایی در صنایع چاپ و بسته بندی کامل پکهر آنچه که شما از یک مجموعه حرفه ای در زمینه طراحی گرافیک بسته بندی جعبه سخت مقوایی و تولید هارد باکس نیاز دارید در کامل پک وجود دارد. از اولین گام برای طراحی هاردباکس تا تولید و در نهایت خروجی یک بسته بندی لوکس در کنار شما هستیم

هم اکنون برای ثبت سفارش اقدام کنید


مشاوره پیش از چاپ1

مشاوره پیش از چاپ

کارشناسان کامل پک درباره فایل، تیراژ و نحوه انجام کار و زمان بندی اجرای جعبه سخت مقوایی ، مشاوره مناسبی را در اختیار شما قرار میدهند.
طراحی و چاپ2

اجرای پروسه طراحی یا چاپ

بعد از بررسی دقیق دایکات و طرح جعبه سخت مقوایی ، اصلاحاتی در رنگ و دیزاین انجام و پروسه خرید مواد، تولید و چاپ انجام میشود.
زمان بندی3

اطلاع از زمان اجرا

در تمامی مراحل اجرای جعبه سخت مقوایی از طراحی تا چاپ و تحویل ، کارفرما اطلاعات کافی از امور مربوط به پیشرفت کار کسب خواهد کرد.
مشاوره4

تحویل و مشاوره بازاریابی

بعد از تحویل کالا، همچنان مشاوران کامل پک راجع به خدمات، تجدید چاپ و بازاریابی و فروش جعبه سخت مقوایی در کنار شما خواهند بود.

شبکه های اجتماعی کامل پک

با عضویت در کانال تلگرام و نیز صفحه اینستاگرام کامل پک و همینطور بررسی صفحات گوگل پلاس و لینکداین مجموعه، از آخرین رویدادها، امکانات، خدمات و برنامه های آینده صنایع چاپ و بسته بندی جعبه سخت مقوایی کامل پک مطلع شوید