Slide aaa  خدمات کامل پک Slide aaa
خدمات کامل پک logo

خدمات صنایع چاپ و بسته بندی کامل پک

مجموعه کامل پک با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد که تجربه بالایی در زمینه هایی همچون طراحی گرافیک ، طراحی مهندسی محصول ، صادرات و توسعه بازار ، طراحی مراحل پیش تولید هارد باکس و جعبه و سایر فعالیتها دارند، توانسته در تولید جعبه های هارد باکس با موفقیت به پیش رود. در هر یک از خدمات مجموعه کامل پک ، تخصص، سرعت و مهارت نهادینه شده تا هارد باکس نهایی تولید شده مورد تایید کارفرما باشد.

به طور کلی میتوان خدمات چاپ این مجموعه را در گروه های زیر دسته بندی کرد:

 محصولات سلولزي (انواع جعبه های دستمال کاغذی) |   آرايشي بهداشتي (جعبه های رنگ مو و عطر و ادکلن) |   دارويي (انواع جعبه های خمیر دندان، جعبه های دارویی ساده و صنعتی) |   فرآورده های پروتئینی (لیبل های خودچسب، کاور های غذایی، جعبه های لمینیتی) |   ميوه و سبزيجات |  نوشيدني (انواع سینی های دلستر، انواع جعبه های چند کاره) | محصولات لبني | انواع قطعات خودرو (صنایع رادیاتور سازی و قطعات خودرویی) |  لوازم خانگي (جعبه های لمینیتی و …) |  كارتن هاي آمريكايي ۳ و ۵ لا |  كارتن هاي مصرف عمومی ساده |  كارتن هاي نخ دار آسان بازشو

طراحی گرافیک بسته بندی

از ایده تا اجرا


طراحان گرافیک مجموعه کامل پک، همواره ایده هایی بروز با توجه به نیاز بازار را برای شما ارایه میکنند. رنگ بندی و دیزاین مناسب همواره عاملی موثر در فروش محصول شماست.

طراحی مهندسی محصول

طراحی ساختار بسته بندی


یکی از فعالیت های مهم مجموعه کامل پک، اجرای ساختار بسته بندی مناسب با نوع کالا و تیراژ آن است. هر بسته بندی با توجه با ساختاری مناسب طراحی، تولید و پیشنهاد میشود.

مشاوره کارشناسی

ایده هایی پیش از طراحی


مشاوران و کارشناسان کامل پک همواره پیش از تولید، پیشنهاداتی را در مورد دیزاین بسته بندی، ساختار و دایکات به مشتری ارایه میکنند تا روند تولید از کیفیت بالایی برخوارد باشد.

صادرات و توسعه ی بازار

برندینگ محصولات در بازار


افزایش سهم فروش و حضور موثر در بازار های جهانی نیازمند برنامه ریزی برندینگ کالا است. مشاورین کامل پک همواره خدمات برندینگ و فروش محصول را ارایه میکنند.

بازاریابی و فروش

ساختاری منسجم در محصول


فروش قلب تپنده ی سازمان شماست. بعد از تولید جعبه، پیشنهاداتی راجع به نحوه فروش، ارایه محصول و تولید مجدد برای کسب سهمی از بازار به کارفرما ارایه میشود.

تولید جعبه هاردباکس

ساخت جعبه های متنوع


تنوع تولید و کیفیت خوب یک معیار برای انتخاب تامین کننده ی مناسب می باشد. در کامل پک، انواع مختلفی از جعبه های هارد باکس جهت تولید به کارفرما ارایه میشود.

خدمات کامل پک sd

هر آنچه که شما از یک مجموعه حرفه ای در زمینه طراحی و تولید هارد باکس نیاز دارید در کامل پک وجود دارد. از اولین گام برای طراحی تا تولید و در نهایت خروجی یک بسته بندی فاخر در کنار شما هستیم


home_betheme_howitworks_1  خدمات کامل پک home betheme howitworks 11

مشاوره پیش از چاپ

کارشناسان کامل پک درباره فایل، تیراژ و نحوه انجام کار و همینطور زمان بندی اجرای پروژه، مشاوره مناسبی را در اختیار شما قرار میدهند.
home_betheme_howitworks_2  خدمات کامل پک home betheme howitworks 22

اجرای پروسه طراحی یا چاپ

بعد از بررسی دقیق دایکات و طراحی، در صورت نیاز اصلاحاتی در رنگ و دیزاین انجام و پروسه خرید مواد، تولید و چاپ انجام میشود.
home_betheme_howitworks_3  خدمات کامل پک home betheme howitworks 33

اطلاع از زمان اجرا

در تمامی مراحل اجرای کار از طراحی تا چاپ و تحویل کالا، کارفرما اطلاعات کافی از امور مربوط به پیشرفت کار کسب خواهد کرد.
home_betheme_howitworks_4  خدمات کامل پک home betheme howitworks 44

تحویل و مشاوره بازاریابی

بعد از تحویل کالا، همچنان مشاوران کامل پک راجع به خدمات، تجدید چاپ و بازاریابی و توسعه فروش محصول در کنار شما خواهند بود.