Gallery-slider

نمونه جعبه مقوایی ، جعبه لوکس و هارد باکس های کامل پک

تنوعی کامل از بسته بندی هارد باکس و جعبه مقوایی و جعبه لوکس

کامل پک با همکاری نیروهای متخصص، خلاق و کوشا توانسته است از ابتدای فعالیت خود به گستره ای کامل از تنوع  و نمونه جعبه مقوایی و هارد باکس و جعبه لوکس در بسته بندی دست یابد. با بررسی موضوع سفارش اولیه از کارفرما، ایده های خلاقانه اجرا و پس از کنترل کیفی، نمونه جعبه مقوایی اولیه تولید و به کارفرما ارایه میگردد. شما نیز میتوانید با بررسی تعدادی از هارد باکس های ارایه شده در گالری، با اطمینان خاطر در کنار کامل پک ، سفارش خود را در زمینه جعبه لوکس و هارد باکس ثبت کنید.

کامل پک یکی از تولید کنندگاه جعبه مقوایی و هارد باکس و جعبه لوکس است که از ابتدای مرحله طراحی و پیش تولید در کنار شماست. به همین دلیل آثار نهایی تولید شده در بهترین زمان ممکن، کیفیت بسیار بالایی دارند. در ضمن، بعد از تولید میتوانید بروی سایر خدمات کامل پک مانند ارایه نمونه جعبه مقوایی و هارد باکس و جعبه لوکس پیش از تولید ، طراحی گرافیکی حرفه ای ، پیشنهاد در مورد برند و حتی ارایه راه کارهایی درباره محصول و فروش محتوای جعبه مقوایی نیز داشته باشید. کامل پک مجموعه ای حرفه ای است که در کنار مشتری تا آخرین لحظه میماند و این راز همکاری با شرکتهای بزرگ در زمینه تولید جعبه مقوایی و هارد باکس های فاخر و لوکس است.

آثاری فاخر از کامل پک در زمینه هارد باکس و جعبه لوکس

مشتریان بسیاری در کنار کامل پک ، نمونه جعبه مقوایی و هارد باکس و جعبه لوکس خود را به تولید انبوه رسانده اند که از آن جمله میتوان به مجموعه ها و شرکتهایی چون زر ماکارون، همراه اول، آی سودا، بانک کشاورزی، سازمان میراث فرهنگی کشور، بانک مسکن و گروه آزاده اشاره کرد. شما نیز در کنار برترین های صنعت و فعالیت کشور، به کامل پک در زمینه تولید جعبه مقوایی و هارد باکس لوکس اطمینان کنید.

جعبه هارد باکس سه تکه جدا

جعبه هارد باکس سه تکه جدا

تولید هارد باکس سفارشی

جعبه هارد باکس سه تکه لولا دار

جعبه هارد باکس تلسکوپی

جعبه هارد باکس تلسکوپی

جعبه هارد باکس مگنتی ساده

جعبه هارد باکس مگنتی ساده

جعبه هارد باکس مگنتی سرطبل دار

جعبه هارد باکس مگنتی سرطبل دار

جعبه هارد باکس طرح اختصاصی

جعبه هارد باکس طرح اختصاصی


ثبت سفارش تولید هارد باکس بصورت آنلاین

قطعن در کنار تیم حرفه ای کامل پک ، آثار شما نیز میتواند همچون نمونه جعبه مقوایی و هارد باکس های ارایه شده بصورت فاخر و جذاب مناسب با بازار کار ایران و نیز آماده برای صادرات به سایر کشور ها تولید گردد. کامل پک سفارش بسته بندی هارد باکس شما را بررسی و در اولین فرصت هماهنگی لازم را به عمل خواهد آورد.

ارتباط تلگرامی

در موارد ضروری میتوانید در کنار کارشناسان کامل پک ، اطلاعات هارد باکس  جعبه لوکس خود را از طریق تلگرام به همکاران واحد سفارش ارسال تا در زمان لازم بررسی های اولیه در مورد نمونه جعبه مقوایی انجام گردد. بعد از بررسی، هماهنگی و ارایه اطلاعات اولیه درباره هزینه و زمان بندی تولید جعبه سخت شما انجام خواهد شد.

سفارش هارد باکس