Gallery-slider  گالری محصولات کامل پک Gallery slider
گالری محصولات کامل پک logo

تنوعی کامل از بسته بندی هاردباکس

مجموعه کامل پک با همکاری نیروهای متخصص، خلاق و کوشا توانسته است از ابتدای فعالیت خود به گستره ای کامل از تنوع در بسته بندی های هارد باکس دست یابد. با بررسی موضوع سفارش اولیه از کارفرما، ایده های خلاقانه اجرا و پس از کنترل کیفی، تولیدی جذاب و زیبا به کارفرما ارایه میگردد. شما نیز میتوانید با بررسی تعدادی از هارد باکس های ارایه شده در گالری، با اطمینان خاطر در کنار کامل پک، سفارش خود را ثبت کنید.


آثاری فاخر از کامل پک در زمینه هاردباکس

مشتریانی بسیاری در کنار کامل پک، آثار خود را به تولید انبوه رسانده اند که از آن جمله میتوان به مجموعه ها و شرکتهایی چون زر ماکارون، همراه اول، آی سودا، بانک کشاورزی، سازمان میراث فرهنگی کشور، بانک مسکن و گروه آزاده اشاره کرد. شما نیز در کنار برترین های صنعت و فعالیت کشور، به کامل پک اطمینان کنید.


سفارش خود را آنلاین ثبت کنید

قطعن در کنار تیم حرفه ای کامل پک، آثار شما نیز میتواند همچون نمونه های ارایه شده بصورت فاخر و جذاب مناسب با بازار کار ایران و نیز آماده برای صادرات به سایر کشور ها تولید گردد. مجموعه کامل پک سفارش شما را بررسی و در اولین فرصت هماهنگی لازم را به عمل خواهد آورد.

ارتباط تلگرامی

در موارد ضروری میتوانید در کنار کارشناسان مجموعه کامل پک، اطلاعات خود را از طریق تلگرام به همکاران واحد سفارش ارسال تا در زمان لازم بررسی های اولیه انجام گردد. بعد از بررسی، هماهنگی و ارایه اطلاعات اولیه درباره هزینه و زمان بندی تولید انجام خواهد شد.

گالری محصولات کامل پک smaliar