Gallery-slider

تنوعی کامل از بسته بندی هارد باکس

کامل پک با همکاری نیروهای متخصص، خلاق و کوشا توانسته است از ابتدای فعالیت خود به گستره ای کامل از تنوع در بسته بندی های هارد باکس دست یابد. با بررسی موضوع سفارش اولیه از کارفرما، ایده های خلاقانه اجرا و پس از کنترل کیفی، تولیدی جذاب و زیبا به کارفرما ارایه میگردد. شما نیز میتوانید با بررسی تعدادی از هارد باکس های ارایه شده در گالری، با اطمینان خاطر در کنار کامل پک ، سفارش خود را ثبت کنید.


آثاری فاخر از کامل پک در زمینه هارد باکس

مشتریانی بسیاری در کنار کامل پک ، آثار خود را به تولید انبوه رسانده اند که از آن جمله میتوان به مجموعه ها و شرکتهایی چون زر ماکارون، همراه اول، آی سودا، بانک کشاورزی، سازمان میراث فرهنگی کشور، بانک مسکن و گروه آزاده اشاره کرد. شما نیز در کنار برترین های صنعت و فعالیت کشور، به کامل پک در زمینه تولید بسته بندی هارد باکس و جعبه سخت لوکس اطمینان کنید.


ثبت سفارش تولید هارد باکس بصورت آنلاین

قطعن در کنار تیم حرفه ای کامل پک ، آثار شما نیز میتواند همچون هارد باکس های ارایه شده بصورت فاخر و جذاب مناسب با بازار کار ایران و نیز آماده برای صادرات به سایر کشور ها تولید گردد. کامل پک سفارش بسته بندی هارد باکس شما را بررسی و در اولین فرصت هماهنگی لازم را به عمل خواهد آورد.

ارتباط تلگرامی

در موارد ضروری میتوانید در کنار کارشناسان کامل پک ، اطلاعات هارد باکس خود را از طریق تلگرام به همکاران واحد سفارش ارسال تا در زمان لازم بررسی های اولیه انجام گردد. بعد از بررسی، هماهنگی و ارایه اطلاعات اولیه درباره هزینه و زمان بندی تولید جعبه سخت شما انجام خواهد شد.

سفارش هارد باکس